Zbuduj silną markę dzięki nowoczesnej stronie internetowej

Treści wizualne są jednym z najważniejszych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dotyczy to Twojej strony www, logo, oferty sprzedażowej i innych materiałów marketingowych. 

Rodzaje stron internetowych

Czytelne i nowoczesne strony www dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w wersji na komputery, tablety i telefony komórkowe.

Podoba mi się!

Zamów bezpłatną niezobowiązującą wycenę Twojej nowej strony.

Wizytówka online

Forma promocji online dla małych biznesów. Zaprezentuj potencjalnym klientom i obecnym partnerom swoje usługi i ofertę. Nakłoń ich do kontaktu z Twoją firmą, przedstaw swoje największe zalety. 

Strona - portfolio

Idealne rozwiązanie dla fotografa, grafika, projektanta, architekta wnętrz. Główny element www stanowią zdjęcia czy projekty podzielone na kategorie. Nie może zabraknąć tu informacji o autorze czy formularza kontaktowego. 

Strona na event

Najczęściej jednostronicowa strona www z najważniejszymi informacjami o wydarzeniu – prelegenci, agenda, rejestracja. Idealne rozwiązanie dla agencji eventowych i organizatorów wydarzeń.

Landing page

Pojedyncza strona, której celem jest sprzedaż danego produktu lub usługi. Może być połączona ze sklepem internetowym. Idealna dla wydawcy książki, dla biznesu, któremu zależy na pozyskiwaniu adresów mailowych. Połączona z bazą mailingową.

Sklep online

Przedstaw wszystkie niezbędne informacje wymienione powyżej. Zbieraj dane od swoich klientów i buduj bazy danych, wysyłaj mailingi z własną ofertą, sprzedawaj swoje usługi online. 

All in one

Kompleksowa strona internetowa, zawięrająca wszystkie elementy niezbędne do dobrego pozycjonowania się w sieci dla MŚP. 

Strony www zgodne z najnowszymi branżowymi standardami

Jak projektować skuteczne strony www, które sprzedają?
Poznaj tych 6 podstawowych zasad projektowania.

Strony www struktura

Zaplanowana
struktura strony www

Dobra strona to taka, na której klient bez problemu znajdzie to, czego szuka i podejmie działania, na których nam zależy. Architektura informacji jest tu prosta i logiczna. 

Ze względu na to, planowanie struktury zaczynamy od zbudowania nawigacji strony – menu, głównych bloków tematycznych, zaplanowania przycisków czy formularzy kontaktowych. Dopiero w następnym kroku skupiamy się na wyglądzie – który jest nie mniej ważny!

Sprzedażowe treści

Sugestywne nagłówki, zachęcające przyciski i profesjonalne opisy – to  główne elementy, które przekonują Twoich klientów do podjęcia działań, na których Ci zależy (np. wypełnienie formularza kontaktowego, pobranie materiału). 

To dlatego warto zainwestować w profesjonalne treści. 

Dzięki dobremu copywritingowi, tworzymy jednocześnie Twój wizerunek jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera do współpracy.

Nowoczesny design

Kupujemy oczami. To nie podlega wątpliwości. Dlatego szczególny nacisk kładziemy na opracowanie graficzne Twojego projektu.

Tworzymy strony od podstaw, oryginalne – bez powtarzalnych szablonów. Bierzemy pod uwagę najnowsze trendy w grafice i UI (user interface).

figma projekt strony www
przykład responsywnej strony www

Strony www na
urządzenia mobilne

Dzięki technologi Responsive Web Design (RWD), Twoja strona automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranów, na których wyświetlają ją potencjalni klienci. 

RWD to czytelna, przejrzysta i świetnie działająca strona na wszystkich urządzeniach – telefonach, tabletach i komputerach!

Łatwa aktualizacja strony www

Dobry CMS (Content Management System) – system do zarządzania treścią Twojej www, to taki, który bez problemu możesz samodzielnie obsługiwać po krótkim szkoleniu. 

Ponieważ biznes jest w ciągłej zmianie, za którą na codzień musi nadążać Twoja strona www – update treści musi być łatwy. Zmiana zakresu Twojej oferty sprzedażowej, dodanie nowego produktu, nowe zdjęcia w portfolio – z systemem WordPress to żaden problem! 

Jeszcze lepsze zarządzanie stroną!

Automatyczne połączenie Twojej strony z popularnymi platformami do analizy ruchu, wysyłki mailingów czy prowadzenia działań sprzedażowych – pozwala wygenerować lepszy ruch na stronie i w efekcie sprzedawać więcej. 

google analytics analizuje ruch strony www
system mailingowy na stronie www

Napisz, czego
potrzebujesz

Możesz też wysłać maila bezpośrednio na: iga.malinowska@gmail.com

lub zadzwonić: +48 504 067 802