Projekty nowoczesnych stron internetowych

Treści wizualne są jednym z najważniejszych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dotyczy to Twojej strony www, szablonu prezentacji firmowej, oferty sprzedażowej i innych materiałów marketingowych. 

Oferuję projekty graficzne (layouty) stron www, a także wdrożenia stron internetowych w oparciu o platformę WordPress. 

Usługi

Projekt graficzny strony głównej

Projektuję od podstaw layout Twojej strony głównej. Nie używam szablonów. Oznacza to, że Twoja strona będzie niepowtarzalna i w pełni spójna z Twoją marką. Projekty realizuję i udostępniam dla programisty w programie Figma. Projektuję strony responsywne - na PC, tablety i telefony.

Projekt graficzny całej strony www

Poza projektem strony głównej, projektuję również layouty dla wszystkich (lub najważniejszych) podstron w serwisie. Projekty realizuję w aplikacji Figma. Następnie wraz ze wszystkimi niezbędnymi zasobami udostępniam je dla zespołu programistycznego.

Wdrożenie strony na platformie WordPress

Poza projektowaniem warstwy graficznej, wdrażam również projekty niedużych stron www (do 5 podstron) w środowisku WordPress, bez kodowania. Strona jest prosta w obsłudze i zawiera wszystkie niezbędne elementy, jak np.: formularz kontaktowy, usługi, mapa, zespół itp.

Realizacja strony step by step

Przedstawiamy kolejne kroki przy realizacji projektu strony internetowej razem z nami. Cały proces trwa zazwyczaj ok. 1 miesiąca.

Rodzaje stron internetowych

Czytelne i nowoczesne strony www dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w wersji na komputery, tablety i telefony komórkowe.

To prosta, jednostronicowa strona internetowa dla małych biznesów. Nawigacja w menu górnym daje nam możliwość wygodnego poruszania się po takiej stronie. Znajdziemy tu informacje o firmie, listę usług czy formularz kontaktowy. Możesz mi zlecić projekt graficzny i wdrożenie na WordPress.

Forma promocji online dla małych biznesów. Zaprezentuj potencjalnym klientom swoje usługi i ofertę. Nakłoń ich do kontaktu z Twoją firmą, przedstaw swoje największe zalety. To prosta informacyjna strona z kilkoma zakładkami (o mnie, usługi, kontakt, klienci). Możesz mi zlecić projekt graficzny i wdrożenie.

Najczęściej jednostronicowa strona www z najważniejszymi informacjami o wydarzeniu - prelegenci, agenda, rejestracja. Idealne rozwiązanie dla agencji eventowych i organizatorów wydarzeń. Strona szybka w przygotowaniu. Możesz mi zlecić projekt graficzny i wdrożenie.

Landing page czyli inaczej strona docelowa. To pojedyncza strona, której celem jest sprzedaż danego produktu lub usługi. Może być połączona ze sklepem internetowym. Idealna dla wydawcy książki, dla biznesu, któremu zależy na pozyskiwaniu adresów mailowych. Możemy ją połączyć z Twoją bazą mailingową. Możesz mi zlecić jej projekt i wdrożenie.

Jak sama nazwa wskazuje, to kompleksowy projekt strony internetowej dla średnich firm. To strona składająca się z kilkunastu-kilkudziesięciu zakładek. Znajdziemy tu podstrony dedykowane różnym usługom firmy. Możesz mi zlecić wykonanie projektu graficznego takiej strony.

Porozmawiajmy!

Napisz, jakiej strony internetowej potrzebujesz. Zapraszam na pierwszą bezpłatną konsultację. 

Co możemy
zrobić razem?

Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio na: iga.malinowska@gmail.com

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.