Strona dla gabinetu Twój Uśmiech

Projekty stron internetowych, które sprzedają

Treści wizualne są jednym z najważniejszych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dotyczy to Twojej strony www, szablonu prezentacji firmowej, oferty sprzedażowej i innych materiałów marketingowych. 

Oferuję projekty graficzne (layouty) stron www, a także wdrożenia stron internetowych w oparciu o platformę WordPress. 

Usługi

aplikacja mobilna projekt UX

Projektowanie prototypu - makiety UX

To pierwszy etap prac nad stroną internetową. Rozpoczynamy od stworzenia koncepcji Twojej nowej strony - badamy jakie są jej główne cele (sprzedażowe, marketingowe, employer branding), a następnie dostosowujemy jej strukturę i architekturę informacji tak, żeby założenia były skutecznie spełnione. W efekcie powstaje prototyp ukazujący rozłożenie poszczególnych elementów na stronie, menu, podzakładek.

Projekt graficzny strony www (UI)

Po akceptacji prototypu, zabieram się za projekt graficzny - projektuję od podstaw layout Twojej strony głównej, a w następnej kolejności - pozostałe zakładki. Projektuję strony niepowtarzalne i w pełni spójne z Twoją marką. Projekty realizuję w najbardziej popularnym obecnie programie do tego celu - Figma. Projektuję strony responsywne (RWD) - na PC, tablety i telefony.
strony www ilustracja

Wdrożenie strony www na WordPress

Zaprojektowane strony internetowe wdrażamy na CMS WordPress we współpracy z Agencją Astrotea. Strony na WordPress są proste w obsłudze i umożliwiają swobodną integrację z Twoimi firmowymi narzędziami marketingowo - sprzedażowymi, jak: system do mailingów, baza danych, Google Analytics, Facebook itp. WordPress ponadto jest bardzo elastyczny i daje nam wachlarz nieograniczonych możliwości.
Projekt strony internetowej dla szkoły językowej wersja mobilna

Strony stworzone na urządzenia mobilne

Wszystkie tworzone przez nas projekty stron internetowych są responsywne – oznacza to, że strona wyświetla się świetnie zarówno na większych (PC), jak i na mniejszych urządzeniach (tablet, telefon). 

To istotna kwestia, nie tylko z perspektywy użytkowników, którzy dziś w ponad 50% korzystają z przeglądarki na urządzeniach mobilnych, ale również z perspektywy SEO. Google pozycjonuje wyżej strony, które szybko i wygodnie można przeglądać na smartfonach. 

but ilustracja

Realizacja strony step by step

Przedstawiamy kolejne kroki przy realizacji projektu strony internetowej razem z nami. Cały proces trwa zazwyczaj ok. 1 miesiąca.

Wybrane realizacje

Strona www Mamy od serca - wersja mobilna
planowanie pracy ilustracja

Rodzaje stron internetowych

Czytelne i nowoczesne strony www dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w wersji na komputery, tablety i telefony komórkowe.

Landing Page
Landing page czyli strona „lądowania”, pojedyncza strona, która ma jasny cel (najczęściej sprzedażowy). Do landinga najczęściej prowadzi kampania reklamowa w Google czy social media. To strona, która ma sprzedać Twój produkt czy usługę. Muszą się tu znaleźć takie elementy jak: wyróżniki oferty, przewagi konkurencyjne, formularz kontaktowy czy zapis do bazy mailingowej. To strona, na której ze szczególną dokładnością projektujemy również teksty sprzedażowe.
Wizytówka online

Forma promocji online dla małych biznesów. Zaprezentuj potencjalnym klientom swoje usługi i ofertę. Nakłoń ich do kontaktu z Twoją firmą, przedstaw swoje największe zalety. To prosta informacyjna strona z kilkoma zakładkami (o mnie, usługi, kontakt, klienci). Możesz mi zlecić projekt graficzny i wdrożenie.

Kompleksowa strona www

Jak sama nazwa wskazuje, to kompleksowy projekt strony internetowej dla średnich firm. To strona składająca się z kilkunastu-kilkudziesięciu zakładek. Znajdziemy tu podstrony dedykowane różnym usługom firmy. Jest to rozbudowana strona – zarówno pod względem struktury, jak i ilości treści, grafik oraz rozwiązań programistycznych. 

Porozmawiajmy!

Napisz, jakiej strony internetowej potrzebujesz. Zapraszam na pierwszą bezpłatną konsultację. 

Co możemy
zrobić razem?

Administratorem danych osobowych jest Iga Malinowska. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania. Więcej na: Polityka Prywatności
Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio lub zadzwonić: 

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.