Profesjonalne
prezentacje dla firm

W pełni edytowalne prezentacje dla firm w Power Point lub Google Slides we współpracy z działami Sprzedaży, Marketingu, Badań i Rozwoju czy Business Development. 

Kreacje czytelne, nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju. 

Prezentacje firmowe grafik

Pitch deck

Realizacja prezentacji inwestorskiej od A do Z –  analityka biznesowa, badanie konkurencji, opracowanie graficzne i jeszcze więcej!

Sprawdź naszą ofertę na skuteczny Pitch Deck

Prezentacja produktowa

Podstawowa prezentacja firmowa przedstawiająca kompleksowo Twój produkt lub usługę. 

Prezentacja sprzedażowa

Oferta firmy dostosowana do potrzeb i wymagań Twojego Klienta. Najważniejszy materiał sprzedażowy, towarzyszący każdemu spotkaniu.

Prezentacja na event

Prezentacje przygotowane z myślą o wydarzeniach. Budowane w oparciu o storytelling (odpowiedni scenariusz i flow prezentacji) i atrakcyjną warstwę wizualną. 

Szablon prezentacji firmowej

Template (szablon) prezentacji w oparciu o wzorzec slajdów – w Power Point lub Google Slides. Gwarantuje spójność komunikacji Twojej marki. 

Raporty

Tworzenie raportów firmowych i branżowych w Power Point lub Google Slides na podstawie danych źródłowych z Excela; we współpracy z analitykiem.

Prezentacja szkoleniowa

Materiały zaprojektowane z myślą o szkoleniach, również tych w trybie online. 

E-book / broszura

Firmowe materiały do wykorzystania w kanale online. Tematyczne e-booki, broszury firmowe, materiały dla pracowników itp. 

Pitch Deck na rynek UK Care Express

Na co zwracam uwagę projektując slajdy?

Przede wszystkim spójność z marką – firmowe fonty, kolory; do tego klarowne i zachęcające nagłówki, odpowiednia ilość tekstu na slajdzie i czytelne fonty. Na koniec dobór zdjęć, ikon i ilustracji. To wszystko sprawia, że tworzone przeze mnie projekty są spójne, czytelne i oryginalne. Każdą prezentację tworzę od podstaw, bez gotowych szablonów. 

Sprawdź, jak oceniają mnie klienci

5/5
Pitch Deck na rynek UK Care Express

Zachęcający nagłówek

Spójność z marką

Optymalna ilość treści 

Wielkość fontów

Dobór zdjęć i ikon

Urozmaicone treści

Zakres działań

Power Point

Google Slides

Scenariusz prezentacji

Prześlij materiały (teksty, dane liczbowe, rysunki) do Twojej prezentacji, a ja na ich podstawie opracuję logiczny scenariusz prezentacji zawierający wszystkie niezbędne elementy. 

Opracowanie danych źródłowych

Jeśli jest taka potrzeba, we współpracy z Analitykiem Biznesowym, zajmujemy się przygotowaniem takich materiałów jak analiza konkurencji, model biznesowy i badanie możliwości rynkowych na rynkach docelowych.

Autorski projekt graficzny

Dobór kolorów, fontów, ikon, ilustracji spójny z Twoim brandem i dostosowany do rodzaju prezentacji, której potrzebujesz.

Infografiki na bazie danych liczbowych

Nawet najbardziej skomplikowany schemat można zaprezentować w przystępny i zrozumiały sposób. W tym moja głowa! Tworzę wykresy i  schematy, które zrozumieją Twoi odbiorcy.

Sprzedażowy
copywriting

Możesz liczyć również na opracowanie copywriterskie Twoich tekstów. Chwytliwe nagłówki, jasne i krótkie opisy. Teksty tworzę po polsku lub po angielsku. Jeśli jest taka potrzeba, współpracuję z tłumaczami.

Realizacje

Tup, tup, tup...
Do wyceny
jeden krok!

but ilustracja

Napisz czego potrzebujesz. W informacji zwrotnej (max 48 h) otrzymasz wycenę Twojego projektu, po jej akceptacji – możemy przystępować do działania. Realizacja prezentacji już w 5 dni roboczych. Wystawiam FV. 

Rodzaje prezentacji firmowych

Prezentacja produktowa / ogólna prezentacja firmowa

To prezentacja firmowa często traktowana jako tzw. „bank slajdów”. Takie slajdy wykorzystywane są w zależności od potrzeb przez różne działy w firmie. Znajdą się tu ogólne informacje o firmie: kim jesteśmy, nasze produkty, usługi, timeline, zespół, nagrody.Odpowiednio przygotowany template pozwala zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowywaniu kolejnych materiałów przez Twoich pracowników oraz zapewnia spójny i profesjonalny przekaz dla Twoich klientów.
BASIC

Szablon prezentacji firmowej

Szablony prezentacji firmowych (w oparciu o wzorzez slajdów) spójne z istniejącym brandingiem firmy (kolory, fonty, elementy graficzne), a w przypadku jego braku – tworzone od podstaw. Modyfikuję obecny szablon lub tworzę zupełnie nową jego wersję.Odpowiednio przygotowany template pozwala zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowywaniu kolejnych materiałów przez Twoich pracowników oraz zapewnia spójny i profesjonalny przekaz.Do szablonu dodaję instrukcję obsługi dla użytkowników, która pozwala korzystać z template’u nawet tym osobom, które nie są zaawansowanym użytkownikiem PowerPoint czy Google Slides.

Prezentacja sprzedażowa

Celem prezentacji sprzedażowej jest pokazanie oferty firmy, pakietów cenowych czy harmonogramu działań przy realizacji konkretnego projektu. Ten rodzaj prezentacji jest najczęściej wysyłany do klienta w formie PDF drogą mailową.Dotychczas zrealizowałam prezentacje produktowe dla takich branż jak: nieruchomości komercyjne, maszyny przemysłowe, aplikacje, agencje marketingowe, szkolenia, doradztwo, fotowoltaika i inne.

Prezentacje na eventy / wystąpienia publiczne

Prezentacje konferencyjne, na wystąpienia publiczne czy na prelekcje rządzą się swoimi prawami. Przede wszystkim są to prezentacje mocno wizualne – ograniczamy tu ilość tekstu i skupiamy się na wymownych zdjęciach oraz angażujących hasłach. Na scenie to prelegent jest najważniejszy. Dobrze przygotowana prezentacja sprawia, że czuje się tam jeszcze swobodniej i pewniej. Jeśli potrzebujesz wsparcia w ramach przygotowania do wystąpienia publicznego, również daj mi znać.

Pitch Deck - prezentacja inwestorska

Prezentacje inwestorskie współtworzę najczęściej z Działami Business Development i Zarządami firm. To wymagający format prezentacji. Muszą się tu znaleźć konkretne dane analityczne, skuteczne hasła promocyjne i ciekawa narracja. Poza oprawą graficzną, oferuję Klientom również tworzenie prezentacji inwestorskich od A do Z we współpracy z Analitykiem Biznesowym (analiza rynku docelowego, business opportunity, analiza konkurencji, model biznesowy na podstawie danych liczbowych, Business Model Canvas). Materiały tworzymy po polsku i po angielsku.
START-UP

Raporty rynkowe

Realizuję raporty branżowe na podstawie Twoich danych źródłowych z Excela. Poza opracowaniem graficznym, możesz mi zlecić również opracowanie danych źródłowych oraz copywriting. Realizuję również raporty podsumowujące bieżącą sytuację w firmie w danym okresie – np. raporty kwartalne czy raporty roczne.

E-book, broszura (pliki .pdf)

Projekty plików (najczęściej w formacie PDF) takich jak: broszury firmowe, materiały do pobrania po zamisaniu się do newslettera, materiały informacyjne dla pracowników, e-booki firmowe, ulotki, teaser inwestycyjny. Wszystkie te pliki mogą zostać stworzone w programach takich jak Power Point czy Google Slides, a także Canva lub Figma (w zależności od Twoich potrzeb).

Prezentacja szkoleniowa / prezentacja na webinar online

Prezentacje tworzone z myślą o szkoleniach to prezentacje eksperckie, gdzie nie ma miejsca na najmniejszy błąd czy literówkę. Taka prezentacja musi być interesująca, wywierać konkretne emocje, prowadzić odbiorcę zgodnie z Twoją ścieżką rozumowania. Projektując prezentację szkoleniową, istotna jest również informacja o formie jej prezentowania - szkolenie offline czy w formie webinaru (w trybie online).

Co możemy
zrobić razem?

Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio na: iga.malinowska@gmail.com

lub zadzwonić: +48 888 664 642

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.