Profesjonalne
prezentacje dla firm

Tworzę w pełni edytowalne prezentacje dla firm w Power Point lub Google Slides we współpracy z działami Sprzedaży, Marketingu, Badań i Rozwoju czy Business Development. 

Stawiam na projekty czytelne, nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju.

Dowiedz się więcej o moim doświadczeniu

Szablony prezentacji

Template’y prezentacji w oparciu o wzorzec slajdów

Prezentacje marketingowe, sprzedażowe

Podstawowy bank slajdów do prezentacji firmowych

Pitch deck

Realizacja prezentacji inwestorskiej od A do Z

Prezentacje na eventy

Prezentacje na wydarzenia, wystąpienia publiczne

Raporty rynkowe

Tworzenie raportów i analiz na podstawie danych z Excela

Na co zwracam uwagę projektując slajdy?

Przede wszystkim spójność z marką – firmowe fonty, kolory; do tego klarowne i zachęcające nagłówki, odpowiednia ilość tekstu na slajdzie i czytelne czcionki, na koniec dobór zdjęć, ikon i ilustracji. To wszystko sprawia, że tworzone przeze mnie projekty są spójne i oryginalne.

Sprawdź, jak oceniają naszą współpracę moi klienci

5/5
slajdy care ex hot

Zachęcający nagłówek

Spójność z marką

Optymalna ilość treści 

Wielkość fontów

Dobór zdjęć i ikon

Urozmaicone treści

Zakres działań

Power Point

Google Slides

Opracowanie scenariusza prezentacji

Prześlij materiały – teksty do Twojej prezentacji, a ja na ich podstawie opracuję logiczny scenariusz prezentacji zawierające wszystkie niezbędne elementy. 

Opracowanie graficzne prezentacji

Stworzę szablon graficzny spójny z Twoim brandem, dostosowany do rodzaju prezentacji, której potrzebujesz. Każdy tworzony przeze mnie materiał jest unikalny, tworzony na potrzeby Twojej marki.

Sprzedażowy
copywriting

Możesz liczyć również na opracowanie copywriterskie Twoich tekstów. Chwytliwe nagłówki, jasne i krótkie opisy. Teksty tworzę po polsku lub po angielsku. 

Analityka
biznesowa

We współpracy z Analitykiem Biznesowym, zajmujemy się przygotowaniem takich materiałów jak analiza konkurencji, model biznesowy i badanie możliwości rynkowych.

Tup, tup...
Do wyceny jeden krok!

Napisz czego potrzebujesz. W informacji zwrotnej otrzymasz wycenę Twojego projektu, po jej akceptacji – możemy przystępować do działania. 

Rodzaje prezentacji firmowych

Szablon prezentacji firmowej

Szablony prezentacji firmowych (w oparciu o wzorzez slajdów) spójne z istniejącym brandingiem firmy (kolory, fonty, elementy graficzne), a w przypadku jego braku – tworzone od podstaw. Modyfikuję obecny szablon lub tworzę zupełnie nową jego wersję. Odpowiednio przygotowany template pozwala zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowywaniu kolejnych materiałów przez Twoich pracowników oraz zapewnia spójny i profesjonalny przekaz. Do szablonu dodaję instrukcję obsługi dla użytkowników, która pozwala korzystać z template’u nawet tym osobom, które nie są zaawansowanym użytkownikiem PowerPoint czy Google Slides.
PRO

Prezentacja sprzedażowa

Celem prezentacji sprzedażowej jest pokazanie oferty firmy, pakietów cenowych czy harmonogramu działań przy realizacji konkretnego projektu. Ten rodzaj prezentacji jest najczęściej wysyłany do klienta w formie PDF drogą mailową. Dotychczas zrealizowałam prezentacje produktowe dla takich branż jak: nieruchomości komercyjne, maszyny przemysłowe, aplikacje, agencje marketingowe, szkolenia, doradztwo, fotowoltaika i inne.

Prezentacje na eventy

Prezentacje konferencyjne, na wystąpienia publiczne czy na prelekcje rządzą się swoimi prawami. Przede wszystkim są to prezentacje mocno wizualne – ograniczamy tu ilość tekstu i skupiamy się na wymownych zdjęciach oraz angażujących hasłach. Na scenie to prelegent jest najważniejszy. Dobrze przygotowana prezentacja sprawia, że czuje się tam jeszcze swobodniej i pewniej.

Pitch Deck - prezentacja inwestycyjna

Prezentacje inwestorskie współtworzę najczęściej z Działami Business Development i Zarządami firm. To wymagający format prezentacji. Muszą się tu znaleźć konkretne dane analityczne, skuteczne hasła promocyjne i ciekawa narracja. Poza oprawą graficzną, oferuję Klientom również tworzenie prezentacji inwestorskich od A do Z we współpracy z Analitykiem Biznesowym. Materiały tworzymy po polsku i po angielsku.
START-UP

Prezentacja marketingowa

To najczęśćiej ogólna prezentcja firmowa. Często traktowana jako tzw. „bank slajdów”. Takie slajdy wykorzystywane są w zależności od potrzeb przez różne działy w firmie. Znajdą się tu ogólne informacje o firmie: kim jesteśmy, nasze produkty, usługi, timeline, zespół, nagrody. Odpowiednio przygotowany template pozwala zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowywaniu kolejnych materiałów przez Twoich pracowników oraz zapewnia spójny i profesjonalny przekazdla Twoich klientów.

Raporty rynkowe

Realizuję raporty branżowe na podstawie Twoich danych źródłowych z Excela. Poza opracowaniem graficznym, możesz mi zlecić również opracowanie danych źródłowych oraz copywriting. Realizuję również raporty podsumowujące bieżącą sytuację w firmie w danym okresie – np. raporty kwartalne czy raporty roczne.

Co możemy
zrobić razem?

Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio na: iga.malinowska@gmail.com

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.