Skuteczny Pitch Deck dla startup'u

Projekty prezentacji inwestorskich od A do Z. Od koncepcji, agendy i flow prezentacji aż po treści, analizy biznesowe i projekt graficzny. 

We współpracy z analitykiem biznesowym i wieloletnim przedsiębiorą, tworzymy prezentacje, które pozwalają jeszcze lepiej przedstawić Twój pomysł inwestorom.

Prezentacje inwestorskie grafik

Prezentacja inwestorska od A do Z

Przedstawiamy “menu” usług w ramach tworzenia prezentacji inwestorskich (pitch deck). W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań inwestorów, wybieramy wspólnie pakiet usług, które najlepiej sprawdzą się w Twoim projekcie.

Power Point

Google Slides

Scenariusz prezentacji i architektura informacji Pitch Deck

Tworzymy agendę prezentacji oraz scenariusz (flow) wypowiedzi. Jeśli potrzebujesz, poza głównymi slajdami, stworzymy również uzupełniające notatki.

Sprzedażowy copywriting
(PL lub EN)

Stworzymy dla Ciebie sprzedażowe nagłówki, zasugerujemy zmiany tekstowe, przyjrzymy się logice układu treści z perspektywy odbiorcy. Prezentacje przygotowujemy po polsku lub po angielsku.

Czytelny i nowoczesny projekt graficzny

Wszystkie projekty graficzne, które realizujemy są w 100% naszego autorstwa. Otrzymasz niepowtarzalny, czytelny i nowoczesny projekt ze spójną typografią, ikonografiką i kolorystyką. 

Oszacowanie rynku docelowego (Business Opportunity)

Aby inwestor był w stanie ocenić szanse na powodzenia projektu, musi wiedzieć na jakich rynkach projekt będzie operował, jaka jest jego wielkość oraz ilu potencjalnych klientów może zainteresować.
planowanie pracy ilustracja

Stworzenie modelu biznesowego (Business Model Canvas)

Model biznesowy Canvas jest niezbędnym elementem Twojej prezentacji Pitch Deck. Dzięki niemu, każdy inwestor będzie w stanie poznać główne założenia projektu.

Analiza konkurencji na wybranych rynkach docelowych

Inwestor oczekuje rzetelnej analizy konkurencji, która wskaże, czy na docelowym rynku jest przestrzeń na Twój projekt. Równie ważna dla inwestora jest znajomość wad i zalet konkurencji.

Przykładowe prezentacje

Pitch Deck na rynek US po angielsku
Projekt pitch Deck dla firmy z branży HR na rynek UK
Prezentacja inwestorska dla branży muzycznej
Pitch deck na rynek UK aplikacja mobilna
Prezentacja inwestorska do projektu Horyzont Europa
Projekt graficzny pitch deck
Nais logo
Innovation Nest logo
dandav logo
Care Express logo
MyPpl logo
G4Rent logo

Tup, tup, tup...
Do wyceny
jeden krok!

but ilustracja

Napisz czego potrzebujesz. W informacji zwrotnej (max 48 h) otrzymasz wycenę Twojego projektu, po jej akceptacji – możemy przystępować do działania. Wystawiam FV. 

Poznaj 8 elementów dobrego Pitch Decka

Oto 8 zasadniczych kroków, które pomogą Ci stworzyć dobrą i wartościową prezentację. Wykonaj je wszystkie, a Twój pitch deck będzie naprawdę skuteczny. Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie prezentację, która będzie zawierała wszystkie te elementy! 

Opisz problem, który rozwiązuje Twój produkt lub usługa

Dopilnuj, aby ten element odpowiadał na kluczowe pytania, czyli: jaki problem zidentyfikowaliśmy? Komu on doskwiera? Jakie problemy odbiorców rozwiązuje Twój projekt? Odpowiednio przygotowany template pozwala zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowywaniu kolejnych materiałów przez Twoich pracowników oraz zapewnia spójny i profesjonalny przekaz dla Twoich klientów.

Zaprezentuj zespół, zasoby i to, co już udało Wam się zrobić

Pochwal się swoimi dokonaniami i doświadczeniem, a także ludźmi, z którymi będziesz realizował projekt oraz jakie unikalne zasoby oni posiadają. Warto tu wspomnieć o ścieżce edukacji i dotychczas zrealizowanych projektach.

Określ rynek i konkurencję, z którą przyjdzie Ci się mierzyć

Znajomość rynku, na którym będziemy obecni oraz konkurencji, jest bardzo ważnym, a najczęściej bagatelizowanym elementem prezentacji. Inwestorzy przykładają dużą wagę do analizy rynku oraz poznania naszych przewag rynkowych. Jeśli jest to temat, którego sam nie możesz przeanalizować, warto zlecić to firmie zewnętrznej (sprawdź: analiza konkurencji).

Pokaż, jak będzie rozwijał się w czasie

Udowodnij, że po otrzymaniu finansowania nie spoczniesz na laurach i już teraz masz gotowy plan na rozwój, implementację nowości i skalowanie Twojego produktu. Ten punkt możesz zaprezentować w formie tzw. roadmapy.

Przedstaw swój pomysł

Zaprezentuj swoją ideę, jej główne założenia i funkcjonalności oraz opowiedz, w jaki sposób będzie można korzystać z Twojego produktu lub usługi.

Pokaż potencjał, czyli odbiorców, którzy mogą być tym zainteresowani

W tym miejscu doskonale sprawdzą się dane, wyniki badań oraz ankiet, a także wszelkie wiarygodne informacje wskazujące na to, że Twój projekt posiada rynek docelowy. Korzystaj zawsze ze zweryfikowanych źródeł danych – do takich należą bazy danych krajowych / europejskich / światowych czy raporty firm, które są autorytetami w Twojej branży.

Zdradź swój model biznesowy i plan finansowy

Pokaż, jak Twój projekt będzie działał w codziennej rzeczywistości, na czym i ile będzie zarabiał. Pokazujemy jak będzie wyglądała ścieżka klienta oraz w jaki sposób będziemy budowali relację z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Obecnie największą popularnością cieszy się Business Model Canvas.

Określ jasno, czego potrzebujesz od inwestora

Nie możemy zapomnieć o jasnym określeniu ilościowym i czasowym środków jakie potrzebujemy, aby zrealizować nasz projekt. Dopiero po uzyskaniu takiej informacji potencjalny inwestor jest w stanie określić, czy jest zainteresowany, co może zaproponować oraz czego oczekuje w zamian.

Co możemy
zrobić razem?

Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio na: iga.malinowska@gmail.com

lub zadzwonić: +48 888 664 642

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.