nieruchomości komercyjne / projekt graficzny w figmie / strona internetowa / wizytówka / wordpress

Strona www dla specjalisty w obszarze fit-out

  • 12 podstron, 2 wersje językowe

  • Aktualizacja logo, dobór firmowych fontów i kolorów

  • Wdrożenie szybkiej strony na Wordpress

Strona internetowa dla firmy z Warszawy, specjalizująca się w nieruchomościach komercyjnych oraz usługach fit-out.

Nasze zadanie polegało na stworzeniu kompleksowej strony www, która nie tylko zaprezentuje bogatą ofertę klienta, ale także zapewni wygodną nawigację i intuicyjne korzystanie z niej.

Projekt obejmuje 12 podstron w dwóch wersjach językowych. Zadbaliśmy o responsywność strony, projektując layouty aż na 5 wielkości ekranów, co umożliwia łatwe korzystanie z niej w dowolnym miejscu i czasie.

Zaktualizowaliśmy również logo firmy oraz dokonaliśmy selekcji odpowiednich fontów i kolorów korporacyjnych, co przyczyniło się do spójnego wizerunku marki na stronie internetowej.

Podoba Ci się ta realizacja? Stwórzmy wspólny projekt!

Napisz krótko czego potrzebujesz. W informacji zwrotnej (w ciągu max 2 dni roboczych) otrzymasz wycenę Twojego projektu, a po jej akceptacji – możemy przystępować do działania. 

Administratorem danych osobowych jest Iga Malinowska. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania. Więcej na: Polityka Prywatności

Co możemy
zrobić razem?

Administratorem danych osobowych jest Iga Malinowska. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania. Więcej na: Polityka Prywatności
Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio lub zadzwonić: 

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.