power point / prezentacja firmowa / prezentacja sprzedażowa / wydawnictwo

Prezentacja dla wydawnictwa MAC

  • Prezentacja zrealizowana na podstawie konsultacji przeprowadzonych z Działami Marketingu i Sprzedaży

  • Projekt unikalnej agendy i scenariusza prezentacji

  • Autorska kreacja graficzna


Świetna współpraca z jednym z największych wydawnictw edukacyjnych w Polsce - MAC 🎉

Dla MAC w ciągu ostatniego roku stworzyliśmy 2 prezentacje sprzedażowe, 2 drukowane foldery oraz przeprowadziliśmy 2 szkolenia (szkoleniowiec Marek Kołodziejczyk z www.astrotea.pl) z prezentacji treści dla Konsultantów Oświatowych (ponad 300 osób). 


Projekt wyszedł świetnie, bo był efektem działań kilku działów firmy: Marketingu, Sprzedaży i Zarządu. 🤝 Dzięki ścisłej współpracy z tymi zespołami, prezentacja jest nie tylko atrakcyjna wizualnie i dopasowana do grupy docelowej, ale przede wszystkim ma wartościową treść pod kątem biznesowym.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią projektu "Ale to ciekawe", który bez wątpienia jest jednym z lepszych podręczników dla klas 1-3 na polskim rynku.

Podoba Ci się ta realizacja? Stwórzmy wspólny projekt!

Napisz krótko czego potrzebujesz. W informacji zwrotnej (w ciągu max 2 dni roboczych) otrzymasz wycenę Twojego projektu, a po jej akceptacji – możemy przystępować do działania. 

Administratorem danych osobowych jest Iga Malinowska. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania. Więcej na: Polityka Prywatności

Co możemy
zrobić razem?

Administratorem danych osobowych jest Iga Malinowska. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania. Więcej na: Polityka Prywatności
Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio lub zadzwonić: 

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.