Kreatywny projekt firmowego logotypu

Proces projektowania nowego znaku firmowego trwa od 2 do 3 tygodni – w zależności od Twojej dostępności. W tym czasie przedstawię Ci 3 propozycje graficzne, zgodne z Twoimi wytycznymi, które wzbogacę o moje kreatywne pomysły. 

Pracujemy nad nimi dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z efektu końcowego Twojego nowego logotypu. 

Tworzę minimalistyczne, konkretne, kreatywne i czytelne projekty graficzne. 

plik pdf ilustracja
Ręka ilustracja

Sukces jest na wyciągnięcie ręki

Zamów wycenę logo. Napisz czego potrzebujesz i jakie są Twoje oczekiwania. Na kolejnym etapie wyślę Ci brief żeby doprecyzować założenia Twojego projektu.

Etapy pracy nad logo

Badanie potrzeb

Zaczynamy od zweryfikowania Twoich potrzeb. Wypełniasz krótką ankietę – brief. Takie działanie gwarantuje obu stronom sprawny przebieg całegoprocesu projektowego. 

ankieta tak nie ilustracja

Inspiracje

Na podstawie Twoich wytycznych i danych dotyczących Twojego rynku i konkurencji, zbieram inspiracje i założenia w formie moodboard’u – mapy myśli, która stanowi podstawę do dalszych prac. 

3 x logo

Zaproponuję Ci 3 logotypy, które spełniają dotychczasowe ustalenia. Każdy w innym stylu – tak, żebyś miał z czego wybierać. 

Twoje logo

Po wyborze jednego z projektów, dopracowuję logotyp. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, zmieniamy i werfyfikujemy. Dbam o każdy drobny szczegół, żeby logo wyglądało idealnie. 

Księga znaku

W zależności od Twoich potrzeb, tworzę mini brandbooka lub pełną księgę znaku. To dokumenty, które zawierają najważniejsze zasady posługiwania się logotypem, fontami i kolorami przypisanymi do Twojej marki.

Co możemy
zrobić razem?

Iga Malinowska grafika i strony internetowe

Możesz też wysłać maila bezpośrednio na: iga.malinowska@gmail.com

lub zadzwonić: +48 888 664 642

Odpowiem max. w ciągu 2 dni roboczych.