Close

Strona www dostosowana do Twoich potrzeb

Forma promocji online dla małych biznesów. Zaprezentuj potencjalnym klientom i obecnym partnerom swoje usługi i ofertę. Nakłoń ich do kontaktu z Twoją firmą, przedstaw swoje największe zalety. 

Idealne rozwiązanie dla fotografa, grafika, projektanta, architekta wnętrz. Główny element www stanowią zdjęcia czy projekty podzielone na kategorie. Nie może zabraknąć tu informacji o autorze czy formularza kontaktowego. 

Przedstaw wszystkie niezbędne informacje wymienione powyżej. Zbieraj dane od swoich klientów i buduj bazy danych, wysyłaj mailingi z własną ofertą, sprzedawaj swoje usługi online. 

Najczęściej jednostronicowa strona www z najważniejszymi informacjami o wydarzeniu – prelegenci, agenda, rejestracja. Idealne rozwiązanie dla agencji eventowych i organizatorów wydarzeń.

Pojedyncza strona, której celem jest sprzedaż danego produktu lub usługi. Może być połączona ze sklepem internetowym. Idealna dla wydawcy książki, dla biznesu, któremu zależy na pozyskiwaniu adresów mailowych. Połączona z bazą mailingową.

Twoja strona www zgodna z najnowszymi branżowymi standardami

Jak projektować skuteczne strony www, które sprzedają?
Poznaj tych 6 podstawowych zasad projektowania. Zobacz moje realizacje>

Zaplanowana
struktura

Dobra strona to taka, na której klient bez problemu znajdzie to, czego szuka i podejmie działania, na których nam zależy. Architektura informacji jest tu prosta i logiczna. 

Planowanie struktury zaczynamy od zbudowania nawigacji strony – menu, głównych bloków tematycznych, zaplanowania przycisków czy formularzy kontaktowych. 

Sprzedażowe treści

Sugestywne nagłówki, zachęcające przyciski i profesjonalne opisy – to  główne elementy, które przekonują Twoich klientów do podjęcia działań, na których Ci zależy (np. wypełnienie formularza kontaktowego, pobranie materiału). 

Jednocześnie tworzymy Twój wizerunek jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera do współpracy.

Nowoczesny design

Kupujemy oczami. To nie podlega wątpliwości. Dlatego  szczególny nacisk kładziemy na opracowanie graficzne Twojego projektu.

Tworzymy strony od podstaw, oryginalne – bez powtarzalnych szablonów. Bierzemy pod uwagę najnowsze trendy w grafice i UI (user interface).

Strony na
urządzenia mobilne

Dzięki technologi Responsive Web Design (RWD), Twoja strona automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranów, na których wyświetlają ją potencjalni klienci. 

RWD to czytelna, przejrzysta i świetnie działająca strona na wszystkich urządzeniach – telefonach, tabletach i komputerach!

Łatwa aktualizacja

Dobry CMS (Content Management System) – system do zarządzania treścią Twojej www, to taki, który bez problemu możesz samodzielnie obsługiwać po krótkim szkoleniu. 

Biznes jest w ciągłej zmianie, za którą na codzień musi nadążać Twoja strona www. Zmiana zakresu Twojej oferty sprzedażowej, dodanie nowego produktu, nowe zdjęcia w portfolio – z systemem WordPress to żaden problem! 

Połaczone platformy

Automatyczne połączenie Twojej strony z popularnymi platformami do analizy ruchu, wysyłki mailingów czy prowadzenia działań sprzedażowych – pozwala wygenerować lepszy ruch na stronie i w efekcie sprzedawać więcej. 

Podoba mi się!

Sprawdź ramowy cennik lub zamów bezpłatną niezobowiązującą wycenę Twojej nowej strony. 

Napisz, czego
potrzebujesz

what dose of phenergan for a 35 lb child phenergan in nepali why cant you drink while taking phenergan does phenergan make u sleepy hiw long aftet taking phenergan do i take percocet unisom plus what vitamin for sleeping