Close

Cieszę się,
że tu jesteś

Nazywam się Iga Malinowska i od 2017 roku tworzę markę figa. Specjalizuję się w projektach logotypów dla nowych marek, tworzeniu stron internetowych i ofert sprzedażowych. 

Uwielbiam współpracować z młodymi firmami, które właśnie wkraczają na rynek, a moje umiejętności mogą im pomóc rozwinąć skrzydła.

Wybrani klienci

Zatrudnij mnie
do Twojego projektu graficznego

iga.malinowska@gmail.com

O mnie w pigułce

Profesjonalny
background

Ponad 5 lat pracowałam w Dziale Marketingu w obszarze nieruchomości komercyjnych w Warszawie. 

Startup'owy
polot

Niemal 2 lata pełniłam rolę Szefowej Marketingu i Komunikacji w poznańskim startupie technologicznym.

Świadomy
design

Projektowania graficznego uczyłam się m.in. w Collegium da Vinci, a dobre techniczne podstawy dała mi Politechnika Warszawska.

Znajomość
MŚP

Od ponad 3 lat współtworzę agencję eventową NewMoon Marketing i prowadzę studio graficzne figa. Rozumiem potrzeby małych biznesów. 

Zawsze z
uśmiechem

Podchodzę z dystansem do siebie i do moich projektów. Lubię rozmowy z klientami i szukanie najlepszych rozwiązań w dobrej, partnerskiej atmosferze.

Wewnętrzny
spokój

Jestem instruktorem jogi, a regularna praktyka własna przynosi mi wewnętrzny spokój i równowagę w życiu. Aktualnie mieszkam na Mazurach i pracuję zdalnie.

Napisz, czego
potrzebujesz

is it safe to take unisom 24 hours after restoril provigil settlement claim form unisom vs generic phenergan shot painful is there an interaction between provigil and wellbutrin