Close

Kiedy Twój pomysł nabiera kształtu

Proces projektowania logo trwa ok. 2-3 tygodni – w zależności od Twojej dostępności. W tym czasie przedstawię Ci 3 propozycje graficzne, zgodne z Twoimi wytycznymi, wzbogaconymi o moje kreatywne pomysły. 

Pracujemy nad nimi dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z efektu końcowego. 

dama

Etapy pracy nad logo

Badanie potrzeb

Zaczynamy od zweryfikowania Twoich potrzeb. Wypełniasz krótką ankietę – brief. Takie działanie gwarantuje obu stronom sprawny przebieg całegoprocesu projektowego. 

Inspiracje

Na podstawie Twoich wytycznych i danych dotyczących Twojego rynku i konkurencji, zbieram inspiracje i założenia w formie moodboard’u – mapy myśli, która stanowi podstawę do dalszych prac. 

3 x logo

Zaproponuję Ci 3 logotypy, które spełniają dotychczasowe ustalenia. Każdy w innym stylu – tak, żebyś miał z czego wybierać. 

Twoje logo

Po wyborze jednego z projektów, dopracowuję logotyp. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, zmieniamy i werfyfikujemy. Dbam o każdy drobny szczegół, żeby logo wyglądało idealnie. 

Księga znaku

W zależności od Twoich potrzeb, tworzę mini brandbooka lub pełną księgę znaku. To dokumenty, które zawierają  zasady posługiwania się logotypem czy podstawowe materiał. Sprawdź ceny w zależności od pakietu.

Wybrane realizacje

Sukces jest na wyciągnięcie ręki

Zamów logo lub umów się na darmową 30-minutową konsultację online, żeby doprecyzować założenia Twojego projektu. 

Napisz, czego
potrzebujesz

sominex pills effective ingredient in unisom what makes you trip in unisom phenergan codeine syrup recreational generic name for provigil unisom st blue pill