OPINIE

z wdzięcznością!

Igę zesłał nam dobry los, kiedy zupełnie nie wiedziałyśmy, co począc z naszym logo. Wniosła świeżość, jakość i kreatywność. Stworzyła coś extra ze z naszych nieuporządkowanych myśli. Zrobiła logo przejrzyste i trafiające w punkt. Uszczęśliwiła nas bardzo.
Katarzyna Gapska
Nudoodporne

Iga to nie tylko kreatywny grafik, który odpowiada na potrzeby klienta i wychodzi z inicjatywą, ale zawsze dąży do tego, aby każdy projekt był wyjątkowy i "szyty na miarę". Współpraca przebiega bezproblemowo, szybko i profesjonalnie. Polecam z czystym sercem do wszelkich prac graficznych!
Gosia Jabłońska
Streetcom
Energia i organizacja - to dwie najważniejsze cechy, jakie przychodzą mi do głowy, gdy myślę o współpracy z Igą. Świetnie zarządza projektami, doskonale radzi sobie z presją czasu i znajduje wyjście z każdej sytuacji. Ma niebywałą wiedzę i potrafi załatwić wszystko. A przy tym jest po prostu serdeczną i otwartą osobą. Polecam współpracę z nią, drugiej tak komunikatywnej i artystyczno-rzemieślniczej osoby nie ma na świecie.
Marika Kachelska
OMNI3d

Współpraca z Igą jest niespotykanie "bystra" oraz komunikatywna, w lot wyczuwa potrzeby. Bardzo inteligentnie łączy formę z ideą. Na dodatek pracuje szybko i solidnie. Pelen profesjonalizm! Polecam
Barbara Malinowska
NowaJa + Vitalny Domek